Sweet Fit & Eat Białystok | Bezglutenowa Cukiernia Piekarnia Kawiarnia

Czas i koszt dostawy

Czas dostawy

Czas dostawy naszych zamówień, wynosi 1-2 dni robocze dla dostaw realizowanych przez InPost.

Zamówienia przygotowujemy tylko w dni robocze.

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy następnego dnia roboczego od daty jego złożenia (zamówienia złożone po godzinie 14:00 będą wysyłane 2 dni robocze od daty jego złożenia), o ile nie będzie to prowadzić do sytuacji, że przesyłka nie zostanie dostarczona następnego dnia roboczego (np. będzie musiała spędzić weekend w centrum logistycznym).

W związku z powyższym pragniemy przedstawić uproszczony harmonogram realizacji zamówień oraz terminów ich wysyłek w zależności od wybranej formy dostawy:

  • Zamówienia ze standardową dostawą (Kurier InPost, Paczkomaty InPost) – Zamówienia złożone od niedzieli do środy włącznie realizowane i wysyłane są następnego dnia. Zamówienia złożone od czwartku do soboty, przy wyborze standardowej formy dostawy, realizowane i wysyłane są dopiero w poniedziałek.
  • Zamówienia z dostawą w sobotę („Paczkomaty InPost – dostawa w sobotę”) – Zamówienia z tą formą dostawy można składać przez cały czas, ale realizujemy i wysyłamy je w piątki.

Pączki pieczemy tylko w środy.

W związku z tym zamówienia zawierające pączki zbierane są cały czas, ale przygotowywane do odbioru osobistego i wysyłane są tylko w środy i czwartki.

Koszt i formy dostawy

Kurier InPost – 19,99 zł

Paczkomaty InPost – 18,99 zł

Paczkomaty InPost – dostawa w sobotę – 22,99 zł

Darmowa dostawa dla zamówień od 149 zł (z wyłączeniem form dostawy „Paczkomaty InPost – dostawa w sobotę”).

Jest możliwość składania zamówień z bezpłatnym odbiorem osobistym. Zamówienia te będą realizowane i gotowe do odbioru następnego dnia od daty ich złożenia. O zrealizowaniu zamówieniu i o tym, że jest gotowe do odbioru będziemy informować mailowo.